пʼятниця, 6 лютого 2015 р.

Старі фотографії. Комплект, пісня, відео.

Хай пробачить мені Кузьма (царство йому небесне), що я використала назву його пісні. Але так трапилось, що робота над фотографуванням комплекту та обробкою фотосесії проходила під новини про смерть Кузьми та постійне прослуховування пісень Скрябіна. "Старі фотографії" крутились найчастіше.Пропоную й вам розглядати фотографії та читати одним оком все, що я тут понаписувала, під цю пісню.

Комплект починався з капелюха. Це майже повтор колишнього "Не Індіани", але цього разу зробила трішки менші криса та вставила в них м'який регілін (просто жорсткого вузенького не змогла знайти), інше оздоблення краю крис та стрічки навколо голови.
Шарф - це вже добре відомий Шарфисько в скороченому півтораметровому варіанті. В такому кольорі ніколи шарфисько не замовляли, але я дуже хотіла зв'язати. І моя давня розробка мітенок-рукавичок-трансформерів. Тепер і в меджік файні. :-)
А все разом - це комплект "Старі фотографії".
 
Режисер, сценарист та оператор фотосесії: я.
В головних ролях: комплект "Старі фотографії" та фотоапарат "Київ" 1974-го року народження.
Епізодична роль дісталась холдеру з совами від "Такі штуки".
Помічник режисера - дизайнер марки "Такі Штуки". :-)
Шанувальники коричневого кольору, налєтай-торопісь-покупай-нє скупісь. :-)

І ще новий для мене досвід. За МК на ЯМі від Оксани Трухан створила коротеньке відео. Не скажу, що задоволена результатом на 100%. Скоріше, не задоволена. Але досвід цікавий. Буду його повторювати та вдосконалювати.

Немає коментарів:

Дописати коментар