четвер, 29 січня 2015 р.

Те, що завжди в'яжу із задоволенням

До поганого не звикаєш, з ним просто вчишся жити. Останні події знову вибили з вже накатаної колії. В'язати могла лише те, що хотіла. Замовлення майже не рухаються. Хіба що вони вписуються в матрицю "хочу". :-)
В такі хвилини мене рятує пряжа Меджік Файн.Ще одні такі ж самі мітенки та бактус до них (моя улюблена модель бактуса, але в цьому кольорі замовили вперше). Цього разу нарешті виробила для себе такий ритм добавок, котрий виводить на гарні розміри бактуса: 33 см в найширшому місці та 170 см в довжину.
Умовно назвала комплект "Пізанська вежа". Схоже ж?
Комплект не встигла сфотографувати на моделі. Але шанси ще є. Бо замовниця живе в Києві і ми інколи зустрічаємось. Можливо, якось влаштуємо фотосесію.
 
 

І зелененьких парочка. Таких в моїй роботі було багато, і довші й коротші, і з дірочками й без, але ж вони все одно ніколи один в один не повторюються. Тому можна сказати, що мітенки єдині в своєму роді. ;-) Їх виготовила для продажу.
 
 

6 коментарів:

 1. Эта пряжа у меня уже исключительно с тобой ассоциируется:) Как здорово, что ты, как мастер, уже узнаваема по своим работам. Мне тоже туго вяжется из-за новостей:(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. гарні асоціації ))))) я не проти! взагалі не розумію, чому так мало цю пряжу використовують та ще й в невеликих формах, спідниці-кофти я з неї якось не дуже люблю, а от гачкованих мітенок практично не зустрічала

   так, новини в прямому сенсі вбивчі :-(

   Видалити
 2. Такие красивые цветовые переходы! Чудесно!
  А мне плохо вышивается(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кольорові переходи - це одна з причин моєї любові до цих ниток :-)
   треба якось себе примушувати, щоб менше думати, але шось не дуже виходить :-(

   Видалити
 3. Надь, дуже гарні мітенки. в мене як і в Саші ці кольорові переходи асоціюються з тобою :)))
  і бажаю успіхів в тій благодійній справі. яку ти організувала.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой, Олю, хіба ж то я організувала. Я просто примазуюсь до великої справи в межах своїх сил та можливостей. :-)

   Видалити